Kluci červení králičí narozeni 7.3.2013

   FAIMOLD´S OAK

Registrovaná chovatelská stanice jezevčíků dlouhosrstých trpasličích/králičích,  založena v roce 2001.

Zbarvení našich odchovů: červená ve všech formách, černá s pálením, tygrovaná.

Nahoru English Deník Fotonovinky In memoriam Odkazy

   

 

Úvod
Nahoru

Tábor Butov

Dne 13. 07. - 20. 07. 2002 se konal jezevčí tábor v Butově u přehrady Hracholusky. Tento tábor pomohl mnoha jezevčíkářům, kteří nevěděli, jak vlastně mají své jezevčíky připravit na lovecké zkoušky. Kdo tedy chtěl, mohl si zaplatit výcvik a pod odborným dozorem nacvičit svého pejska na Zkoušky vloh, Barvářské zkoušky nebo na Zkoušky z norování. Jsme moc rádi, že se tento tábor konal a doufáme, že se tato skvělá akce zopakuje.

Fotky z jezevčího výcvikového tábora

Skupina majitelů nejen jezevčíků, kteří se účastnili tábora v Butově. Na fotografii jsou také rozhodčí

Skupina majitelů nejen jezevčíků, kteří se účastnili tábora v Butově. Na fotografii jsou také rozhodčí

Henny z Lodinských luhů (jezevčík dlouhosrstý standardní) a Gwendy z Nedošínského háje (jezevčík dlouhosrstý králičí)

Paní Irena se psem Gregorem, se kterou jsme nacvičovali barvářské zkoušky

 Srneček

Všichni červení jezevčíci, kteří byli na táboře - zleva Ben ze Struhadla, Evar z Velenských chaloupek, Henny z Lodinských luhů, Cita, Saly z Čertouzských lánů, vzadu Anneli ze Střelické bažinky (miluje fotografování, takže tam seděla i  poté, co už tam nikdo nebyl), Gwendy z Nedošínského háje, Ťapek Silan Český, Anthony Trias Duo, Bessie Trias Duo, Sára z Anenského Dvora Vlevo Herba z Nedošínského háje (jezevčík dlouhosrstý králičí), uprostřed Colorka z Debry (jezevčík dlouhosrstý trpasličí černý s pálením tygrovaný), vpravo jezevčík dlouhosrstý standardní "američanka" (fena importována z Ameriky, bohužel neznáme jméno) U ohně, uprostřed je paní Hájková, díky níž jsme se mohli účastnit výcvikového tábora

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Ing. Karel Skřivánek

Skupina majitelů nejen jezevčíků, kteří se účastnili tábora v Butově. Na fotografii jsou také rozhodčí Sára z Anenského dvora (o. Winnifred Trias, m. Ennie z Knězáku) Bessie Trias Duo (o. Winnifred Trias, m. Wanilla Trias) Paní Hájková, která zrovna veze jezevčíky a jejich majitele na výcvik
Nástup před vyhlášením výsledků barvářských zkoušek dne 19. 7. 2002 Ťapek Silan (o. Winnifred Trias, m. Rexa Silan) Ředitel zkoušek pan František Korbel předává diplom Zdeňce Veselé Anthony Trias Duo (o. Othello vom Teckel - Clan, m. Elischa Staszel)
Srneček Paní Lída s Bessie a Anthonym Hlavní rozhodčí pan Tomáš Říha nám předává diplom za úspěšně splněné barvářské zkoušky Zdeňka Veselá (majitelka chovatelské stanice z Nedošínského háje)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Ing. Radek Dušek


 


Copyright Faimold´s Oak © 2001 - 2013
Naposledy změněno: 14. 03. 2013
Počet přístupů od listopadu 2001:
[CNW:Counter]

Copyright - FAIMOLD´S Oak