Kluci červení králičí narozeni 7.3.2013

   FAIMOLD´S OAK

Registrovaná chovatelská stanice jezevčíků dlouhosrstých trpasličích/králičích,  založena v roce 2001.

Zbarvení našich odchovů: červená ve všech formách, černá s pálením, tygrovaná.

Nahoru English Fotonovinky Zajímavosti In memoriam Odkazy

   

 

Úvod
Nahoru

Deník Flashie

 • 1.2.2009
  Moje sestra Fionka a na druhé fotce je můj bratranec Elvis (syn Alwina - bratra mé maminky). Všimněte si, že Fionka zdědila barvu srsti po naší babičce Anneli, která je na předchozí fotce se mnou.

Fiona 2 roky
Fionka a náš bratranec Elvis
 • 12.6.2008
  Já a moje babička Anneli.

Anneli se svojí vnučkou Flashie
 • 12.5.2008
  Tak už si nás mimino konečně všimlo. Zpočátku nás přehlíželo a vypadalo to, že jsme pro něj jen vzduch. Teď je to jiné, stačí si k němu na chvilku sednout nebo lehnout a vzhledem k tomu, že chňape vše kolem, máme hned o pár chloupků míň. Já jsem v podstatě jediná, kterou Janina k miminu pustí nejblíže, protože na mimi nevrčím, ochraňuji ho, stále ho pronásleduji a nechám si doslova líbit vše.

Copak to je?
Fuj a pěkně to studí :-)
Nějak mě to unavilo.
 • 23.3.2008
  Vzhledem k tomu, že jsem s Alwinkem odmítala spát v proutěném i molitanovém pelíšku a stále jsme se prali o autosedačku, pořídila nám Jana s Radym nový pelíšek, který vystlali ovčí houní. Teď mají pro změnu problém, dostat nás z domečku ven.

 • 27.7.2007
  Voda a zase voda, jediné místo, kam utíkám a nevrátím se, dokud mě Radek nevyloví. Fotky z vodního dovádění ve FOTONOVINKÁCH.

 • 11.7.2007
  Tak už mám svůj deník a tak se vám představím - říkají mi Flasinka, je mi necelých 8 měsíců, mám za sebou první hárání v 7 měsících  a kompletní přezubení v 5,5 měsících věku. Nejvíce jsem povahově podobná Agátce - jsem velmi přátelská k dětem a dospělým a za jídlo bych udělala cokoliv. No a to bych ani neměla přiznat, ale lovecké vlohy už jsem si odzkoušela u sousedů a i když pro mě to byl výborný výkon, tak Jana s Radym z toho nadšeni moc nebyli - no zkuste rozpoznat, zda jde v poli kačena se slepicí od sousedů a nebo bažant?  Vzhledem k tomu, že miluju domečky stejně jako můj strejda Alwin, pořídila mi Janina s Radym košík, kde přes den odpočívám.


 


Copyright Faimold´s Oak © 2001 - 2013
Naposledy změněno: 14. 03. 2013
Počet přístupů od listopadu 2001:
[CNW:Counter]

Copyright - FAIMOLD´S Oak