Kluci červení králičí narozeni 7.3.2013

   FAIMOLD´S OAK

Registrovaná chovatelská stanice jezevčíků dlouhosrstých trpasličích/králičích,  založena v roce 2001.

Zbarvení našich odchovů: červená ve všech formách, černá s pálením, tygrovaná.

Nahoru English Deník Fotonovinky Zajímavosti In memoriam Odkazy

   

 

Úvod
Nahoru

Rodiče

Otcem naší slavné čtyřky je pes jménem Winner della Canterana z jehož potomky vrhu A jsme byli nejen my, ale i jejich majitelé velmi spokojeni. Winner je kompaktní elegantní trpasličí pes, dovezený z Itálie, má nadprůměrnou kvalitu osrstění, dobře utvářený hrudník, vynikající mechaniku pohybu a výbornou povahu.                    

Z jeho mnoha výstavních úspěchů uvádím alespoň některé: Jugendbester Rakouska, Český a Slovenský Junioršampion, Multišampion - šampion Český, Slovenský, Polský, Rakouský, Švýcarský (jako jediný u nás!), Lucemburský, 2x vítěz soutěže Šampion šampionů, Světový vítěz Amsterdam 2002, Evropský vítěz, Vítěz střední a východní Evropy, 3x BIS, 2x BOD, res. BOD, 18x BOG, 38x BOB, 34x CACIB, 18x res. CACIB, Nejlepší odchovy 2003, 2004, BIS plemeník Evropské výstavy atd.....

Winner má stanoven DNA typ a je vyšetřen na DOV s výsledkem - negativní. Výsledky zkoušek: Zkouška vloh 1. cena (165), barvářské zkoušky 2. cena (79), zkouška norování (84).

Matkou štěňátek je králičí čistě červená fenka, exteriérově, ale i po lovecké stránce velmi kvalitní zvíře. Více o Ch. Anneli ze Střelické bažinky ZDE.


 


Copyright Faimold´s Oak © 2001 - 2013
Naposledy změněno: 14. 03. 2013
Počet přístupů od listopadu 2001:
[CNW:Counter]

Copyright - FAIMOLD´S Oak